Grupy parafialne

Spotkanie we wspomnienie św. Stanisława Kostki

W dzień św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży, nasza pyskowicka młodzież spotkała się wieczorem w kościele św. Stanisława na wspólnej modlitwie. Spotkanie rozpoczęła prezentacja o św. Stanisławie Kostce przygotowana przez młodzież parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Następnie sprawowana była Msza Święta, a po niej uwielbialiśmy Jezusa w Najświętszym Sakramencie modlitwą i śpiewem. Spotkanie zakończył wspólnie odśpiewany Apel Jasnogórski. Zapraszamy do galerii.

Kim jesteśmy?

W naszej parafii działa grupa młodzieżowa. Opiekunem jest ks. Michał. Spotkania odbywają się co piątek o godz. 19.00. Najpierw gromadzimy się w kościele przed ołtarzem aby uwielbiać modlić się i trwać na adoracji przy Panu Jezusie. W pierwsze piątki miesiąca gromadzimy się na Eucharystii w kościele św. Stanisława o godz. 19.00.

 

Nasza grupa jest wierząca i zaangażowana w modlitwę. Nasze spotkania cechuje także braterskie spotkanie. Jesteśmy po to aby siebie i innych wspierać, aby towarzyszyć sobie w problemach i trudnościach oraz przyjemnie spędzić piątkowy wieczór w gronie znajomych i przyjaciół.

Przyjdź i przekonaj się, że Ty również do nas pasujesz i zobaczysz iż współczesna młodzież potrafi żyć w zgodzi z Bogiem i drugim człowiekiem.

 
Agnieszka Spura