Duszpasterstwo

DUSZPASTERZE 2014-11-09

mgr teologii ks. Jan Podstawka

proboszcz
Historia posługi:
Ks. Jan święcenia kapłańskie przyjął 15 czerwca 1991 roku w Opolu.
Od 01. 09. 1991 do 31. 09. 1996 roku pełnił posługę wikariusza w parafii Chrystusa Króla w Gliwicach.
Od 01. 09. 1996 do 31. 09. 1999 roku pracował jako wikariusz w parafii NMP Matki Kościoła w Zabrzu-Helence.
Od 01. 09. 1999 do 31. 09 2006 roku pełnił funkcję prefekta Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu.
Od 01. 09. 2006 jest proboszczem naszej parafii.

  


mgr teologii ks. Mariusz Woźniak

wikariusz
Historia posługi:
Ks. Mariusz święcenia kapłańskie przyjął 10 maja 2008 roku w Gliwicach.
Po święceniach posługiwał w Parafiach Bożego Ciała w Bytomiu, św. Anny w Gliwicach Łabędach i Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach.
Od 26. 08. 2021 jest wikariuszem w naszej parafii
 

mgr teologii ks. Denis Rakwic

wikariusz
Historia posługi:
Ks. Denis święcenia kapłańskie przyjął 3 czerwca 2017 roku w Gliwicach.
Po święceniach posługiwał w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowskich Górach - Strzybnicy.
Od 26. 08. 2021 jest wikariuszem w naszej parafii