Grupy parafialne

Odnowienie przyrzeczeń

W niedzielę 15 grudnia Dzieci Maryi odnowiły swoje przyrzeczenia. Siedem dziewcząt złożyło przyrzeczenia po raz pierwszy i zostały włączone w grono Dzieci Maryi. 

Marianki w przygotowaniu na Niedzielę Palmową 2015-03-27

Serdecznie zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z przygotowania palm na Niedzielę Palmową

Spotkanie Dzieci Maryi z pyskowickich parafii 2017-10-21

21 października gościliśmy u nas Dzieci Maryi z trzech pyskowickich parafii. Marianki przyszły ze swoimi opiekunami. Spotkanie rozpoczęło się wspólną Eucharystią. Mszę sprawowali kapłani na co dzień opiekujący się Dziećmi Maryi w poszczególnych parafiach – ks. Piotr Borowiak, ks. Adam Jasiurkowski i ks. Rafał Janiszek. Po Mszy spotkaliśmy się w salce na wspólnym posiłku. Smaczny posiłek przygotowała pani Asia Szczurek animatorka Marianek w naszej parafii. Po słodkim deserze, dzieci odgrywały scenki dotyczące tajemnic różańcowych, po których modliły się wybranymi tajemnicami różańcowymi. Zapraszamy do galerii.

Kim są Dzieci Maryi?

Każdy z nas jest dzieckiem Maryi. To jest testament płynący z Krzyża. Ale grupa dziewcząt z naszej parafii postanowiła w szczególny sposób odkrywać Boże Macierzyństwo Maryi. Wstępując w szeregi Dzieci Maryi oddały się w wyjątkowy sposób opiece Bożej Rodzicielki.

 

Opiekunami wspólnoty „Marianek” są: pani Joanna Szczurek i ks. Tobiasz.