Informacje

V Niedziela Zwykła

 

 

Jutro obchodzimy wspomnienie MB z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych wraz z rodzinami na Mszę o godz. 18.00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i specjalnym błogosławieństwem sakramentalnym. 

 

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek o 17.30.

 

Spotkanie Klubu Seniora we wtorek o godz. 15.00 w salce. Serdecznie zapraszamy starsze osoby do wspólnej modlitwy i spotkania przy kawie i herbacie.

 

W czwartek po wieczornej Mszy zapraszamy do osobistej adoracja Najświętszego sakramentu. Zakończenie błogosławieństwem o godz. 20.00.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na modlitwę Słowem Bożym tzw. lectio divina w piątek 15 lutego o godz. 17.30. Jest to forma wspólnej modlitwy, gdzie poprzez czytanie i rozważanie wybranego fragmentu Ewangelii, możemy głębiej rozumieć Słowo Boże, modlić się tym Słowem i poprzez kontemplację zachwycać się obecnością Boga. 

 

Wspólnota Oblubienica Pana zaprasza na wieczór uwielbienia połączony z Eucharystią i modlitwą w intencji uzdrowienia chorych w czwartek 14 lutego o godz. 19.00 w kaplicy przy kościele Nawrócenia św. Pawła. 

 

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 

Serdecznie dziękujemy parafianom z ulic na Mikoszowinie za sprzątanie kościoła. Jutro od godz. 16.00 i w sobotę od godz. 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z Al. 1 Maja.

 

W dniach od 22 do 29 czerwca planowana jest pielgrzymka parafialna do sanktuariów Matki Bożej w Luordes i La Salette. W planie pielgrzymki także Sanktuarium Madonna della Corona w Spiazzi, Carcassonne, Avignon, Monaco i Monte Carlo.  Bliższe informacje w kancelarii parafialnej i zakrystii.