Informacje

XXVIII Niedziela Zwykła

Przeżywamy XIX Dzień Papieski. Przed kościołem jest prowadzona zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzieci Maryi przed kościołem prowadzą sprzedaż kremówek papieskich.


Dzisiaj o 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo z procesją ku czci MB Fatimskiej. Dzisiaj nie będzie różańca o 17.15.


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe sprawowane codziennie o godz. 17.15. 


Jutro obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy o 18.00 na Mszę św. sprawowaną w intencji nauczycieli i wychowawców. 


W środę obchodzimy uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska.


W piątek obchodzimy wspomnienie św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia. O 17.15 zapraszamy przedstawicieli Służby Zdrowia do modlitwy różańcowej, a o 18.00 na Mszę św. sprawowaną w intencji lekarzy, pielęgniarek i wszystkich pracowników Służby Zdrowia.


Dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszamy jutro o 17.00 na nabożeństwo różańcowe w kościele. 


Msza szkolna w czwartek o 16.00. 


Spotkanie Klubu Seniora we wtorek o godz. 15.00 w salce. 


Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych w środę o 18.45 w salce.


W sobotę w godzinach od godz. 8.00 do 16.30 zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele św. Stanisława.


W czwartek po Mszy wieczornej zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zakończenie błogosławieństwem o godz. 20.00. 


Spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej odbędzie się jutro o 18.45 w salce.


W zakrystii można nabywać znicze nagrobne Caritas w cenie 3 zł.


W przyszłą sobotę o godz. 8.30 prosimy mężczyzn o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu przy ul. Cichej. Prosimy by przynieść ze sobą narzędzia (piły do drewna i siekiery). 


W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Misyjną, kolekta przeznaczona będzie na Misje.


Dziękujemy parafianom z ul. Cmentarnej i ul. ks. Bończyka za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od godziny 16.00 i w sobotę od godziny 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z ul. Czyżyków.