Informacje

XXV Niedziela Zwykła

v  W przyszłą niedzielę obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła.

 

v  Nasze parafialne dożynki będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę 26 września o godz. 10.00. Do przygotowań uroczystości zapraszamy wszystkich rolników i działkowców naszej parafii.

 

v  Przygotowanie do I Komunii obejmuje dzieci z klasy trzeciej zamieszkałe na terenie naszej parafii. Rodziców prosimy o pobranie w zakrystii lub kancelarii parafialnej formularza zgłoszenia. Prosimy by wypełnione formularze rodzice przynieśli na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek 21 września o godz. 18.45 w kościele.  

 

v  Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na mszę szkolną w czwartek o godz. 16.00. Zapraszamy również rodziców, nauczycieli i katechetów. 

 

v  Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 11.00 w salce.

 

v  Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 9.00.

 

v  Spotkanie młodzieży w piątek o 19.00 w salce.

 

v  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na modlitwę Słowem Bożym lectio divina, w piątek o godzinie 17.30 w kościele.

 

v  Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek po mszy wieczornej. Zakończenie błogosławieństwem o godz. 20.00.

 

v  Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.30 oraz we wtorek i czwartek od 8.30 do 10.00.

 

v  Dziękujemy parafianom z ul. K. Miarki i ul. Tylnej oraz wszystkim pomagającym za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od 16.00 i w sobotę od 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z ul. Mickiewicza oraz rodziny rolników i działkowców.

 

v  Wszystkim ofiarodawcom za okazane zrozumienie i złożone na potrzeby naszej parafii ofiary, składamy serdeczne „Bóg zapłać!”.