Informacje

III Niedziela Wielkiego Postu

v  Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o 17.15 i na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 17.15. Wypominki za zmarłych czytane podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii. Droga Krzyżowa dla młodzieży i pracujących w piątki o godz. 20.00.

 

v  Jutro obchodzimy Dzień Kobiet. Zapraszamy o 18.00 na Mszę św. sprawowaną w intencji kobiet.

 

v  Spotkania dzieci komunijnych jutro o 16.00 i 16.30 w salce.

 

v  Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w niedzielę po Mszy św. o 11.30 do Gorzkich Żali i w czwartek po Mszy wieczornej do godz. 20.00. 

 

v  Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w środę o 18.45 w kościele.

 

v  Parafialne rekolekcje wielkopostne planujemy w dniach od 25 do 28 marca.

 

v  Prosimy, by potrzebę duszpasterskich odwiedzin chorego umawiać indywidualnie z duszpasterzem, który odwiedzi chorego w domu. Prosimy też, by uczynić w najbliższych tygodniach Wielkiego Postu, a nie zostawiać na czas przed Świętami.

 

v  Róże Różańcowe prosimy o zmianę rozważanych tajemnic bez spotkania w kaplicy.

 

v  Dziękujemy parafianom zamieszkałym przy ul. Mozarta za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od 16.00 i w sobotę od 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z Paczynki. 

 

v  W zakrystii można nabywać wielkanocne świece Caritas w cenie 2,50, 6 lub 10 zł. Na bocznych ołtarzach wystawione są do pobrania wielkopostne skarbonki Caritas.