Informacje

XX Niedziela Zwykła

Rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższą niedzielę otrzymają chrzest zapraszamy na naukę przedchrzcielną w piątek o 19.00 w salce.

 

W czwartek po Mszy wieczornej zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zakończenie błogosławieństwem o godz. 20.00. 

 

Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele św. Stanisława w sobotę od godz. 8.00 do 16.45.

 

Zapraszamy do modlitwy Słowem Bożym, Lectio Divina, w piątek o 17.30 w kościele. Jest to rozważanie wybranego fragmentu Ewangelii i przyjęcie Słowa Bożego do naszego życia. 

 

W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki od 16.00 do 17.30 i w czwartki od 8.30 do 10.00. W ten czwartek kancelaria będzie nieczynna.

 

W dniach od 20 do 26 stycznia przyszłego roku planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Bliższe informacje na parafialnej stronie internetowej. Zapisy w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

 

Dziękujemy parafianom z ul. Targowej za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od godziny 16.00 i w sobotę od godziny 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z ul. Toszeckiej.