Informacje

XXVII Niedziela Zwykła

v  Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe sprawowane codziennie o 17.15. 

v  W przyszłą niedzielę o 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe połączone w koncertem w wykonaniu dzieci i młodzieży, którzy przyjadą do nas z Lwowa. 

v  Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii jutro o 16.00 i 16.30 w salce.

v  We wtorek o 18.45 zapraszamy do salki na SPOTKANIE ZE SŁOWEM BOŻYM.

v  W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek, piątek i sobotę od 17.00.

v  Spotkanie Klubu Seniora we wtorek o godz. 15.00 w salce. 

v  Msza szkolna dla dzieci szkoły podstawowej w czwartek o godz. 16.00.

v  Msza dla młodzieży w piątek o 19.00 w kościele św. Stanisława.

v  Spotkanie Dzieci Maryi i Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 11.00 w salce.

v  W czwartek po mszy wieczornej zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zakończenie błogosławieństwem o godz. 20.00.

v  Do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu zapraszamy także w przyszłą sobotę od godz. 8.30 do 16.30 w kościele św. Stanisława. 

v  Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską w sobotę od godz. 8.30. Zgłoszenia do czwartku włącznie przyjmowane są w zakrystii.

v  Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy i Bractwa Eucharystycznego w czwartek o 18.45 w salce.

v  Dziękujemy serdecznie za dotychczas okazaną pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Zwracamy się jednak z aktualną prośbą o środki opatrunkowe, pampersy dla dorosłych, żywność długoterminową, jedzenie, artykuły dla dzieci oraz środki higieny i środki czystości. Dary prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej. 

v  Od jutra w kancelarii parafialnej przyjmowane będą intencje mszy świętych na przyszły rok.

v  Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.30 oraz w we wtorki i czwartki od 8.30 do 10.00.

v  Wspólnota „Oblubienica Pana” zaprasza na wieczór uwielbienia połączony z Eucharystią i modlitwą w intencji uzdrowienia chorych w czwartek o 19.00 w parafii Nawrócenia św. Pawła.

v  Dzisiaj przed kościołem prowadzona jest zbiórka na działalność Caritas.

v  Dziękujemy parafianom z ul. Dąbrowskiego za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od 16.00 i w sobotę od 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z ul. Drzymały.