Informacje

XI Niedziela Zwykła

v  Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie i włączyli się w modlitwę w intencji śp. ks. Prałata Augusta Duffka. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości pogrzebowych. Dziękujemy Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii, Bractwu Eucharystycznemu oraz wszystkim pomagającym. Serdecznie dziękujemy siostrze Gabrieli i siostrze Karolinie. Słowa podziękowania kierujemy do pana Burmistrza, Rady Miejskiej, wszystkich szkół i urzędów naszego miasta, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej. Dziękujemy Orkiestrze Huty Łabędy. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Pyskowic, duszpasterzom i parafianom Parafii Nawrócenia św. Pawła i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy za wspólną modlitwę i czuwanie przy trumnie śp. ks. Prałata. Dziękujemy Radzie Parafialnej i wszystkim Wam drodzy Parafianie!

 

v  Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w mszy św. w kościele, a będą uczestniczyć przez transmisję, zapraszamy do przyjęcia Komunii św. dzisiaj o godzinie 13.00.

v  Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na mszę i procesję z modlitwą różańcową ku czci MB Fatimskiej. Dzisiaj nie będzie nieszporów.

v  Zapraszamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym codziennie po mszy wieczornej.

v  W przyszłą niedzielę ks. Proboszcz będzie dziękował Bogu za dar życia i powołania w 30 r. przyjęcia święceń kapłańskich. Msza św. w intencji ks. Proboszcza będzie sprawowana w niedzielę o godz. 10.00. 

v  Młodzież zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 w kościele.

v  Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu dzisiaj po udzieleniu Komunii o godz. 13.00 do mszy wieczornej i w czwartek po mszy wieczornej do godz. 20.00. 

v  Wspólnota Oblubienica Pana zaprasza na wieczór uwielbienia połączony z Eucharystią i modlitwą o uzdrowienie chorych w czwartek o godz. 19.00 w parafii Nawrócenia św. Pawła.

v  Dziękujemy parafianom z ul. kard. Wyszyńskiego i wszystkim pomagającym za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od 16.00 i w sobotę od 8.00 o pomoc wsprzątaniu kościoła prosimy parafian z ul. Wyzwolenia i ul. Wyzwolenia Bocznej. 

v  Zwracamy się z serdeczną prośbą o złożenie ofiary na potrzeby naszej parafii. Nr konta bankowego: 79 1940 1076 3023 1115 0000 0000. Wszystkim ofiarodawcom za okazane zrozumienie i złożone ofiary składamy bardzo serdeczne „Bóg zapłać!”