Informacje

Wniebowstąpienie Pańskie

Codziennie o 17.15 zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych.

 

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

 

We wtorek o 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji matek z okazji Dnia Matki.

 

Nastąpiła zmiana siostry pracującej w zakrystii. Siostrę Agnieszkę zastąpiła siostra Gabriela. Dziękujemy siostrze Agnieszce za krótką, ale bardzo ofiarną pracę, a siostrze Gabrieli życzymy błogosławieństwa Bożego w nowej posłudze.

 

Serdecznie dziękujemy panom Gotfrydowi i Józefowi za naprawę poręczy przy wejściu na chór.

 

Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy wieczornej do godz. 20.00.

 

Okazja do spowiedzi w tygodniu codziennie pół godziny przed Mszą i w sobotę od 17.00. Spowiadamy w konfesjonałach, prosimy o zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają utrzymanie parafii. Dziękujemy za złożone dary i ofiary. Dziękujemy również za ofiary złożone na witraż św. Jana Pawła II. Numer konta bankowego parafii podany jest na naszej stronie internetowej. 

 

Kancelaria parafialna jest nieczynna. Intencje Mszy i ważne sprawy prosimy podawać telefonicznie lub drogą mailową. Kontakt z duszpasterzami i kancelarią: 32 233 85 90. Adres mailowy parafii: sm_pyskowice@kuria.gliwice.pl

 

Dziękujemy parafianom z ul. Czyżyków za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu w poniedziałek od 16.00 i w sobotę od godziny 8.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy parafian z ul. Dąbrowskiego.