Aktualności

Plan odwiedzin duszpasterskich 2020

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich. Odwiedziny rozpoczynamy w dni zwykłe od 15.00, w soboty od 13.00 a w niedziele od 14.00.

 

Data

Godz.

I kapłan

II kapłan

III kapłan

27. 12 piątek

14.00

Szpitalna 1, 3/I i II

Szpitalna 3/III, 5 i 7 

Szpitalna 6 i 8/I

28. 12 sobota

13.00

Paderewskiego 7 i 9 

Paderewskiego 1 i 3

Paderewskiego 13 i 16 

29. 12 niedziela

14.00

Paderewskiego 12 i 14

Paderewskiego 6, 8 i 10

Paderewskiego 2 i 4

30. 12 poniedz.

15.00

Armii Krajowej 28-32 i 40

Armii Krajowej 42 i 15-44 

Armii Krajowej 34-38

02. 01 czwartek

15.00

Szpitalna 8/II, III i IV

Szopena 4 i 6

Armii Krajowej 1-13

03. 01 piątek

15.00

Szopena 3/III i 7

Szopena 2 i 5

Szopena 1 i 3/I i II    

04. 01 sobota

13.00

Dąbrowskiego 2

Dąbrowskiego 1 i 3

Dąbrowskiego 5

05. 01 niedziela

14.00

Pl. Piłsudskiego 3

Pl. Piłsudskiego 2

Pl. Piłsudskiego 1

07. 01 wtorek

15.00

Targowa 4

Pl. Piłsudskiego 4 

Targowa 2

08. 01 środa

15.00

Kopernika 4 i 6

Kochanowskiego 1 i 2

Kochanowskiego 4 i 6

09. 01 czwartek

15.00

Drzymały 1 i 4

Drzymały 2 i 6

Drzymały 3 i 5

10. 01 piątek

15.00

Rynek

Kościelna 

Górnicza, Hutnicza 

11. 01 sobota

13.00

Mickiewicza 120-52

Mickiewicza 51-29

Mickiewicza 2-28

12. 01 niedziela

14.00

Wyszyńskiego 115-63

Wyszyńskiego 1-29

Wyszyńskiego 30-62

13. 01 poniedz.

15.00

Sienkiewicza 

Wyzwolenia 

 

14. 01 wtorek

15.00

pl. i ul. Miarki i ul. Tylna

Powstańców Śl.

 

15. 01 środa

15.00

Mozarta

Krótka

 

16. 01 czwartek

15.00

Szopena Boczna 1 i Poniatowskiego 

Strzelców Byt. 3A i 3B

 

17. 01 piątek

15.00

Strzelców Byt. 24

Strzelców Byt. 5,7,22

 

18. 01 sobota

13.00

Strzelców Byt. 12 i 14

Kopernika 2 i Ligonia

 

19. 01 niedziela

14.00

Paczynka 

Aleja 1 Maja 1 i 2

Toszecka

20.01 poniedz.

15.00

 

Strzelców Byt. 8 i 10

Strzelców Byt. 4 i 6

21.01 wtorek

15.00

 

Zaolszany i Rzeczna

Gliwicka i Czyżyków

22.01 środa

15.00

 

 

Wyzwolenia Boczna 

23.01 czwartek

15.00

 

 

Cmentarna i ks. Bończyka

24.01 piątek

15.00

 

 

Strzelców Byt. 2 i Drzymały Boczna

25.01 sobota

13.00

 

 

Kormoranów, Słowików, Sikorki, Pliszki, Przepiórki, Pustułki, Sowia, Gołębia

26.01.niedziela

14.00

 

 

Szopena Boczna 2

27.01 poniedz.

15.00

 

 

Strzelców Byt. 16, 18 i 20

01.02 sobota

13.00

Kolęda dodatkowa

Kolęda dodatkowa

Kolęda dodatkowa