Aktualności

Pielgrzymka do Włoch

Zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce do Włoch.


RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:


Termin: 7 – 14 września 2020, przejazd autokarem 


Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch, kolacja, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Asyżu, zwiedzanie m.in.: Bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary, przejazd do hotelu w okolicy Rzymu, kolacja, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Watykanu, zwiedzanie: Rzym barokowy m. in.: Plac Navona, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Plac Wenecki, Rzym antyczny m.in.: Panteon, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd do Watykanu, Msza św. przy grobie św. Jana Pawła II, następnie zwiedzanie Bazylik patriarchalnych: Bazylika św. Piotra, św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, św. Pawła za Murami, przejazd w okolice Bari. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 5: Śniadanie. Przejazd do Bari – spacer po starym mieście: Piazza Mercantile, bazylika św. Mikołaja, Katedra, następnie przejazd do Alberobello słynie z unikatowych form budownictwa – domów typu trulli, które są okrągłe i mają stożkowate dachy z kamienia. Przejazd do hotelu w San Giovani Rotondo. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu

Dzień 6: Śniadanie, przejazd do Monte Sant’Angelo, zwiedzanie kościoła Michała Archanioła, przejazd do San Giovanni Rotondo, sanktuarium i grób ojca Pio, kolacja, nocleg.

Dzień 7: Śniadanie, przejazd do Lanciano, miejsce cudu Eucharystycznego, następnie do Loreto, zwiedzanie Bazyliki Loretańskiej i odwiedzenie cmentarza żołnierzy polskich, dojazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej, kolacja, nocleg.

Dzień 8: Śniadanie, wyjazd w kierunku Polski, powrót w godzinach późno wieczornych.

 
Cena: 290 EUR + 1150 PLN, zapisy u ks. Proboszcza