Duszpasterstwo

Kapłani wcześniej posługujący w naszej parafii

ks. Jan Chrząszcz proboszcz (1890 - 1928)
ks. Hugon Poganiuch proboszcz (1928 - 1945)
ks. Józef Jenderek proboszcz (1945 - 1958)
ks. Wiktor Pielesz wikariusz (1954.07.09 - 1957.08.22)
ks. Jan Bagiński wikariusz (1956.08.01 - 1958.06.30)
ks. Gerard Wenzel wikariusz (1957.08.09 - 1960.07.24)
ks. Edward Winnicki rezydent (..... - 1963.06.08)
ks. Jan Niedzielski proboszcz (1958 - 1965)
ks. Alojzy Malcherek wikariusz (1959.09.09 - 1959.10.26)
ks. Eugeniusz Piotrowski wikariusz (1960.07.16 - 1962.07.11)
ks. Ernst Noziński wikariusz (1962 - 1966)
ks. August Duffek wikariusz (1965.09.17 - 1965.10.27)
ks. August Duffek proboszcz (1965.10.28 - 2003.08.31)
ks. Marian Pleśniak wikariusz (1965.07.19 - 1967.07.19)
ks. Reinhold Buczek wikariusz (1965.07.20 - 1969.10.24)
ks. Józef Gacka wikariusz (1966.12.07 - 1968.08.11)
ks. Józef Karwath (1967-1972)
ks. Paweł Stobrawa wikariusz (1973.08.07 - 1978.06.26)
ks. Leonard Stroka wikariusz (1974.05.10 - 1979.08.12)
ks. Franciszek Paszek wikariusz (1976.07.26 - 1979.08.13)
ks. Jerzy Jarczak wikariusz (1978.06.10 - 1981.08.01)
ks. Wiktor Małecki wikariusz (1979.06.11 - 1982.10.07)
ks. Andrzej Kowolik wikariusz (1981.08.01 - 1985.08.28)
ks. Henryk Malorny wikariusz (1981.11.08 - 1983.07.10)
ks. Leonard Stroka wikariusz (1983.08.22 - 1991.08.26)
ks. Tadeusz Bartoszewski wikariusz (1983.06.27 - 1986.08.27)
ks. Piotr Doleżych wikariusz (1984.06.26 - 1987.08.25)
ks. Joachim Skiba wikariusz (1985.08.28 - 1988.08.27)
ks. Stanisław Marciniak wikariusz (1986.08.27 - 1991.04.01)
ks. Rudolf Knopp wikariusz (1987 - 1991)
ks. Jan Matla wikariusz (1988.08.28 - 1990.08.26)
ks. Konrad Krzyż wikariusz (1989.08.26 - 1991.08.26)
ks. Zbigniew Wnękowicz wikariusz (1990.08.27 - 1993.09.04)
ks. Bolesław Waśkiewicz wikariusz (1991.08.27 - 1995.08.27)
ks. Jerzy Kapica wikariusz (1991.08.27 - 1996.08.26)
ks. Adam Spałek wikariusz (1995.08.16 - 2000.08.15)
ks. Rafał Sierla wikariusz (1996.08.17 - 1999.08.20)
ks. Piotr Grzegorzewicz wikariusz (1999.08.21 - 2001.08.31)
ks. Józef Michalski wikariusz (2000.08.16 - 2002.08.31)
ks. Marek Andrzej Banasz wikariusz (2001.09.01 - 2006.08.01)
ks. Grzegorz Ciuła wikariusz (2002.09.01 - 2004.08.31)
ks. Bogdan Benedik proboszcz (2003.09.01 - 2006.08.31)
ks. Grzegorz Kozakiewicz wikariusz (2004.09.01 - 2007.08.31
ks. Paweł Pindral wikariusz (2006.09.01 - 2008.09.15)
ks. Przemysław Ablewicz wikariusz (2007.09.01 - 2012.08.31
ks. Jarosław Wiśniewski wikariusz (2008.09.21 - 2012.11.15)
ks. Marian Krawczyk wikariusz (2012.11.15 - 2014.08.31)
ks. Michał Zurzycki wikariusz (2014.09.01 - 2016.08.31)
ks. Adam Bryła wikariusz (2012.09.01 - 2018.08.31)