Aktualności

Mobilny Asystent Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Z tej racji, że 25.03.2017r. można będzie podjąć Adopcję Dziecka Poczętego (szczegóły tutaj) , polecamy świetną aplikację na smartfony, która pomaga w codziennej trosce o modlitwie za dziecko, które chcemy chronić. Dokładne informacje wraz z plikami do ściągnięcia i zainstalowania na: http://www.adoptujzycie.pl/ 

Na w/w stronie pliki zarówno na Androida, jak i na Iphone.

Koncerty kolęd

W styczniu w naszym kościele odbyły się koncerty Orkiestry Dętej z Rudna, Orkiestry Huty Łabędy i Chóru połączonych sił Parafii MB Nieustającej Pomocy i św. Mikołaja. Zapraszamy do galerii, w której można zobaczyć zdjęcia z tych koncertów.

Plan odwiedzin duszpasterskich

Prezentujemy plan odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii. Prosimy o zapoznanie się i ewentualną korektę, jeśli wkradły się jakieś nieścisłości.

Audycja o naszej parafii w Radiu Silesia

W poniedziałek 21 listopada w Radiu Silesia była audycja na temat naszej parafii. Udział w audycji wzięli ks. Prałat August Duffek, ks. proboszcz Jan Podstawka, ks. Adam Bryła, siostra Bernadeta i pan Witold Szmajnta. Audycję poprowadziła pani Agnieszka Nalepka. Zapraszamy do galerii. Audycję można odsłuchać poniżej (na urządzeniach mobilnych należy kliknąć "listen in browser"). Plik udostępniony dzięki uprzejmości Radio Silesia.

Diamentowy jubileusz kapłaństwa

W niedzielę 19 czerwca ks. Prałat August Duffek obchodził 60 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Serdecznie ks. Prałatowi gratulujemy i życzymy mocy Ducha Świetego na dalsze jak najdłuższe lata życia. Zdjęcia z uroczystości dostępne są w galerii.

« 1
...
3 4 5 6